Stanowisko: Programista Embedded C/C++

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania dla nowo powstających urządzeń
  • Rozwijanie utrzymywanie istniejących projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++
  • Doświadczenie w programowaniu w systemach embedded
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (RTOS) oraz umiejętność programowania niskopoziomowego (sterowniki)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy opracowywaniu innowacyjnych projektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z kreatywnym zespołem
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres korespondencyjny praca@2bora.com. Proszę w tytule wiadomości wpisać: Programista Embedded C/C++

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.