Stanowisko: Montażysta elementów elektronicznych

Opis stanowiska pracy:

  • Lutowanie z użyciem stacji lutowniczej lub stacji na gorące powietrze
  • Montaż elementów mechanicznych
  • Układanie elementów elektronicznych na płytkach PCB

Wymagania dla kandydatów:

  • Wykształcenie zawodowe / średnie
  • Umiejętność montażu elektronicznego SMD i THT
  • Zdolności manualne
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność lutowania elementów

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy  montażu SMD lub THT

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z kreatywnym zespołem
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres korespondencyjny praca@2bora.com

Proszę w tytule wiadomości wpisać: Montażysta elementów elektronicznych.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.