Stanowisko: Inżynier Elektronik – Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i uruchamianie analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
  • Wdrażanie nowych projektów do produkcji i optymalizacja istniejących
  • Analiza i wybór podzespołów do realizowanych projektów
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Studia wyższe (elektronika, automatyka, elektryka)
  • Znajomość procesu produkcyjnego elektroniki
  • Znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego, przyrządów pomiarowych
  • Doświadczenie udokumentowane zrealizowanymi projektami w zakresie uruchamiania sprzętu mikroprocesorowego
  • Znajomość techniki analogowej i cyfrowej
  • Umiejętność posługiwania się programami do tworzenia schematów i płytek (Protel, Altium Designer, Eagle, PADs)
  • Umiejętność posługiwania się programami do symulacji obwodów elektronicznych typu SPICE
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej
  • Wysoka motywacja do pracy i samodzielność przy realizacji projektów
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej
  • Znajomość interfejsów komunikacji szeregowej przewodowej i bezprzewodowej
  • Wiedza z zakresu energoelektroniki ? przetwornice DC/DC, AC/DC (Boost, Buck, SEPIC, Flyback)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy opracowywaniu innowacyjnych projektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z kreatywnym zespołem
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres korespondencyjny praca@2bora.com

Proszę w tytule wiadomości wpisać: Inżynier Elektronik – Konstruktor

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.